UZM. DR. AYŞEN BAYRAÇ DİKEN MUAYENEHANESİ

YASAL UYARI 

  1. draysenbayrac.com web sitesi Uzm. Dr. Ayşen Bayraç Diken Muayenehanesi (“Doktor” veya “Veri Sorumlusu”) tarafından hazırlanmış olup, web sitesinde bulunan bilgi ve/veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Doktor’a aittir ve her hakkı saklıdır.
  1. Sitede yer alan içerik, görsel ve uygulamaların Doktor’un yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanması, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, saklanması, ticari bir amaçla kullanılması ve/veya kullandırılması v.b. faaliyetler kesinlikle yasaktır.
  1. Doktor, web sitesinde yer alan bilgilerin doğru ve gerçek durumu en iyi şekilde yansıtması için her türlü özen ve çabayı göstermektedir. Buna rağmen site içeriğinde yer alan yazım hataları, yazım eksikliği, güncellemelerdeki gecikmeler, muhtemel yanlışlıklar veya başkaca nedenlerden dolayı oluşabilecek zarar ve ziyan nedeniyle sorumlu olmayacaktır. Aynı zamanda web sitelerinde yer alan bilgiler hiçbir şekilde ziyaretçiye bir taahhüt içermemektedir.
  1. Web sitesi içeriği ve uygulamaları, sadece bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, herhangi bir şekilde tıbbi öneri verme veya herhangi bir hekim-hasta sağlama amacı ile oluşturulmamıştır. Burada yer alan bilgiler, hekim muayenesi ve hekim konsültasyonu sonucu sağlanan bilgi ile kıyaslanamaz, doktorunuzun tıbbi teşhis ve tedavisinin yerine geçemez.
  1. Siteyi ziyaret eden kişiler, her türlü sorumluluk kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine ulaşmayı kabul etmiş sayılmaktadır. Web sitesinde yer alan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçinin sorumluluğundadır ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan Doktor sorumlu değildir.